AD (728x60)

Freelanceri


Freelanceri pe care ii recomandam - cursanti sau colaboratori cu rezultate bune:



COPYWRITING

Anca Gabi - creare articole - ancagabi_c@yahoo.com

Traistaru Ligia - creare articole - traistaru.ligia1@gmail.com

Marius Bujor - copywriter, specialist SEO, strategie - marius.bujor@creative-seo.biz

Dragos Florian Cojocaru - creare clipuri, articole - cojocarudragosflorian@yahoo.com

Ionut Badea - copywriting - ionutbadea85@yahoo.com



SEO

Traistaru Ligia - Specialist SEO - traistaru.ligia1@gmail.com



PPC

Bianca Mitrache - Specialist PPC - bianca.r.mitrache@gmail.com



PROMOVARE IN SOCIAL MEDIA

Petru Amihalachioaie - promovare pe Facebook - petrucio1990@gmail.com

Ioana Fotescu - Social Media & PR - ioana.fotescu@gmail.com

Caciur Cristina Alina - Social Media - cristina.caciur@gmail.com



MARKETING DIGITAL

Cristi Neacsu - solutii complete - neacsucv@gmail.com

Ciprian Petrescu - Digital Marketer - ciprianpetrescu24@gmail.com



PROGRAMARE

Daniel Ciortan - programare - dani.ciortan@gmail.com

Gelu Danut Farcas - site-uri si optimizare Joomla - contact@farcasgelu.eu

Cristi Neacsu - site-uri WordPress si Woocomerce - neacsucv@gmail.com



OPTIMIZARE WORDPRESS

Iosefina Speers - site-uri si optimizare WordPress - iosefina@tuestidoctorultau.ro

Gina Crainic - site-uri si optimizare WordPress - gina.crainic@gmail.com

Bogdan Velea - site-uri si optimizare WordPress - velea_bogdan@yahoo.com

 

Formular inscriere


Vreau sa particip la cursul: *
 E-commerce 29-30 iul 550 lei 
 Google AdWords 29-30 iul 550 lei 
 SEO si HTML Cluj 5-6 aug 550 lei 
 Marketing online 7-8 oct 550 lei 
 SEO practic 7-8 oct 550 lei 
 Social Media 21-22 oct 550 lei 
 Google Analytics 21-22 oct 550 lei 
 Email Marketing 11 nov 300 lei 
 Content Writing 11-12 nov 450 lei 
 MAKE IT ACADEMY 2800 lei 
Email *
Telefon *
Informatii pentru factura proforma: *
Datele firmei sau nume, CNP si adresa.
Image Verification
captcha
Please enter the text from the image:
[Refresh Image] [What's This?]

Cursuri populare

Parteneri si clienti

  • Invata totul despre promovarea online 8 cursuri 60 ore

    Am creat un pachet special pentru cei care vor sa urmeze toate cele 8 cursuri..

  • Ai intrebari legate de cursuri? avem raspunsuri

    Citeste raspunsul la cele mai frecvente intrebari care ne-au fost adresate..

  • Vezi programul cursurilor de luna asta si ocupa locul dorit

    Luna aceasta se vor desfasura cursuri de Marketing Digital, SEO, Social Media, AdWords, Analytics..

  • Vrei sa iei legatura cu noi? Intra pe pagina de contact

    Acolo vei afla adresa noastra de email, numarul de telefon si unde este sediul nostru..

Copyright © Rezistenţa Online | Designed by Templateism.com